Telewizja Cyfrowa Start - 55 kanałów z tego 30 w HD

TVP 1 HD
Numer kanału: 1
TVP1 HD jest źródłem informacji dla milionów widzów, stacją opisującą rzeczywistość w programach publicystycznych i filmach dokumentalnych, jedyną stacją prezentującą spektakle Teatru Telewizji i tworzącą własną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.

TVP 2 HD
Numer kanału: 2
TVP2 HD to kanał, który dostarcza kulturę na najwyższym poziomie. To tutaj można obejrzeć premierowe dokumenty oraz perełki polskiej i światowej kinematografii. Dwójka od lat uczy i bawi, zaskakując przy tym wciąż nowymi pomysłami i propozycjami.

TVN
Numer kanału: 3
Oferuje swoim widzom wysokiej jakości programy, które nadawane są przez 24 godziny na dobę wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne. Telewizja TVN jest pionierem na polskim rynku medialnym we wprowadzaniu nowych rozwiązań programowych (np. reality show).

TVN 7 HD
Numer kanału: 4
TVN7 HD - kanał telewizyjny o profilu filmowo-serialowym. Oferta programowa tego kanału zawiera atrakcyjne filmy i seriale w jakości HD.

POLSAT HD
Numer kanału: 5
Polsat HD to możliwośd oglądania głównego kanału Polsatu w standardzie High Definition. Najmocniejszymi filarami oferty są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Zaspokojenie zróżnicowanych gustów szerokiego kręgu odbiorców to najważniejszy cel stawiany przez Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne marki serialowe połączone z bogatym portfolio filmów fabularnych, seriali zagranicznych i doskonałej rozrywki na wiatowym poziomie.

POLSAT 2 HD
Numer kanału: 6
Ramówka Polsat 2 jest skonstruowana z wybranych elementów bieżącej oferty Telewizji Polsat oraz z jej najlepszych zasobów archiwalnych. Najpopularniejsze polskie seriale, w których występują czołowi polscy aktorzy oraz koncerty z udziałem znanych gwiazd. „Świat według Kiepskich”, „Daleko od noszy”,

TV4 HD
Numer kanału: 7
TV4 adresowana jest do widzów wymagających, otwartych na nowości, młodych i aktywnych. W ramówce

TV 6 HD
Numer kanału: 8
Na antenie stacji prezentowane są głównie popularne formaty typu talent show.

TTV
Numer kanału: 9
TTV to kanał telewizyjny o charakterze publicystyczno - informacyjno - poradnikowym. Najważniejsze tematy poruszane w TTV to sprawy społeczne oraz informacje lokalne. To jedyny ogólnodostępny kanał telewizyjny o takim charakterze. „Wrażliwi na ludzkie sprawy, z pasją odkrywamy życie obok nas” – tak brzmi główne hasło kanału. TTV jest dla widzów, reaguje na ich sygnały. Nierzadko programy realizowane są tam, gdzie widzowie potrzebują wsparcia. Nacisk kładziony jest też na programy interwencyjne. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, edukacyjne, dokumentalne.

TVP Dokument HD
Numer kanału: 10
Kanał Telewizji Polskiej z bogatą ofertą polskich i zagranicznych filmów dokumentalnych

TV Puls HD
Numer kanału: 11
TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.

TV Puls HD 2
Numer kanału: 12
PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu.

TVKG HD
Numer kanału: 13
Trzygodzinny blok programu lokalnego telewizji TV Kamienna Góra powtarzany 24 godziny na dobę. Premiery w każdy poniedziałek, środę i piątek – godzina 16.00

TVKG Reklamy HD
Numer kanału: 14
Reklamy i ogłoszenia – emisja 24h.

TVP Info HD
Numer kanału: 15
TVP INFO - to silny, dynamiczny i nowoczesny kanał informacyjny telewizji publicznej z bieżącymi informacjami krajowymi, lokalnymi oraz publicystyką. Ponadto emitowane są w nim programy interwencyjne, relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń, reportaże i ciekawe dokumenty. W weekendy TVP Info proponuje programy społeczne, magazyny publicystyczne oraz ambitne filmy dokumentalne. Ważnym elementem oferty TVP INFO są również programy społeczne oraz kulturalne.

TVP WROCŁAW
Numer kanału: 16
Dolnośląska telewizja regionalna. Wydarzenia, fakty, sport, kultura.

TVP POLONIA
Numer kanału: 17
Daje możliwość codziennego kontaktu z językiem polskim dla młodych Polaków, którzy określają własną tożsamość w swoich nowych ojczyznach. Dzięki kanałowi TV Polonia można na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w naszym kraju. To tu znajdziemy aktualną informację turystyczną i zachętę do częstego odwiedzania ojczyzny. Program ma ambicje tworzenia intrygującego wizerunku Polski i Polaków oraz wpływania na zachowanie polskości i upowszechniania polszczyzny wśród Polaków na Wschodzie, na Zachodzie, w Ameryce i na Antypodach.

TVP HISTORIA
Numer kanału: 18
TVP Historia to nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. Jego program przewiduje wykorzystanie rozmaitych gatunków telewizyjnych: filmów dokumentalnych i fabularnych, seriali, form teatralnych (teatr faktu) i magazynów informacyjno-publicystycznych. Jednym z najważniejszych celów TVP Historia będzie stworzenie odpowiedniej oprawy dla emitowanych materiałów: studia z wybitnymi osobowościami prowadzącymi program, komentarzami ekspertów, dyskusjami na kontrowersyjne tematy. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie zabraknie także produkcji zagranicznych. TVP Historia aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami. Szczególną grupą widzów, do której będzie kierować programy TVP Historia, jest młodzież. Uczniowie (i nauczyciele) gimnazjów i liceów często poszukują odpowiednich materiałów edukacyjnych, zatem mogą stanowić liczącą się część widzów oraz użytkowników portalu internetowego TVP Historia.

TVP KULTURA
Numer kanału: 19
Wysoka kultura dla wymagającej widowni. Literatura, sztuka, muzyka, dokumenty i filmy fabularne, wywiady, reportaże.

TVP Rozrywka
Numer kanału: 20
Doskonała zabawa przez 20 godzin 7 dni w tygodniu. Oferta programowa TVP Rozrywka oferuje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.

TVP ABC
Numer kanału: 21
TVP ABC - kanał pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. TVP ABC emituje bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej lub specjalnie na jej potrzeby kupione, jak: "Miś Uszatek", "Bolek i Lolek", "Miś Fantazy", "Przygody Koziołka Matołka", "Smerfy" i "Pszczółka Maja".

Fokus TV
Numer kanału: 22
FOKUS TV to pierwszy polski kanał telewizyjny o profilu edukacyjno-poznawczym. Oferta programowa FOKUS TV stanowi połączenie wiedzy, poradnictwa, rozrywki, zabawy i przygody. Każdy z członków rodziny znajdzie tu coś interesującego. FOKUS TV otwiera świat, podając wiedzę w przystępny sposób a także edukując poprzez zabawę i rozrywkę.

Red Carpet HD
Numer kanału: 23
Red Carpet TV to stacja promująca polską i światową kulturę oraz przedstawiająca nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie. W ramówce stacji widzowie mogą zobaczyć relacje z festiwali filmowych, pokazów mody, poznają plotki na temat gwiazd zarówno polskiego jak i światowego show-biznesu. W autorskich programach Red Carpet TV - krytycy, kulturoznawcy i liderzy opinii, przedstawiają swoje opinie na temat wybranych wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo ofertę programową stacji wzbogacają filmy fabularne z udziałem ikon światowego kina oraz produkcje dokumentalne poświęcone Gwiazdom Światowego kina.

Stopklatka HD
Numer kanału: 24
Stopklatka TV - pierwszy kanał filmowy w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Na antenie Stopklatki TV każdy widz znajdzie coś dla siebie - szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.

TV Silesia
Numer kanału: 25
Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne, o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

TELE 5 HD
Numer kanału: 26
Kieruje swoją ofertę przede wszystkim do widzów wymagających, którzy cenią dobre współczesne kino europejskie. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale. Ponadto widzowie znajdą w Tele5 wysokiej jakości filmy dokumentalne, często poświęcone kontrowersyjnym tematom, a także programy dla miłośników sportów ekstremalnych, motoryzacji, dobrej kuchni i muzyki.

Polonia 1
Numer kanału: 27
W układzie programowym Polonii 1, po okresie próbnym przeprowadzonym w sierpniu i wrześniu, na stałe pozostaną całodniowe pasma sobotnio-niedzielne, w których znajdą się seriale kobiece, filmy familijno-kobiece oraz telenowele. Polonia 1 jest najstarszą w Polsce telewizją komercyjną. Dociera do 18 mln widzów. Najpopularniejsze pozycje programowe obok licznych filmów, to telenowele "Strumień namiętności" i "Czarna Perła".

Super Polsat
Numer kanału: 28
W ramówce Super Polsatu pojawią się filmy i seriale m.in. z portfolio Grupy Polsat jak również audycje sportowe.

TV Trwam
Numer kanału: 29
TV Trwam - stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Stars TV
Numer kanału: 32
STARS.TV jest telewizją muzyczną. Nadaje „klasykę” - lata 60-te, 70-te, 80-te i 90-te i nie zamyka się na muzykę współczesną. Dużą wagę przywiązuje do tworzonej przez siebie „playlisty”. Najlepsza muzyka, najlepsze teledyski! W STARS.TV kochają przeboje i grają tylko te największe. Nie eksperymentują, nie odkrywają i nie mówią, co musisz polubić. Dają Ci to, co już lubisz. Tylko w STARS.TV gwiazda za gwiazdą i hit za hitem.

4Fun TV
Numer kanału: 33
4FUN.TV to świeża i zawsze modna muzyka, nowe twarze, nowe programy. Kanał skierowany do młodych widzów aspirujących, aktywnych, świadomych użytkowników rynku muzycznego.

ESKA TV
Numer kanału: 34
Radio ESKA – najsilniejsza sieć radiowa w Polsce uruchomiła telewizyjną stację muzyczną. ESKA TV - nowa telewizja muzyczna podobnie jak sieć radiowa ESKI profilowana będzie jako „Hity na czasie“. Radio ESKA to lider wśród stacji muzycznych adresowanych do słuchaczy miejskich do 30 roku życia. W tej grupie ESKA jest dziś legendarną , kultową marką. ESKA TV wyróżniać będzie się od konkurentów aktualnym programem „na czasie“ oraz charakterystycznym dla ESKI profilem muzycznym.

4fun kids
Numer kanału: 35
Baw się i ucz! 4FUN KIDS to pierwsza bezpieczna telewizja muzyczna dla dzieci i rodziców.

ITV
Numer kanału: 36
TO!TV to kanał muzyczno - rozrywkowy. Jest pierwszą stacją interaktywną w Polsce. Możliwość czatowania na antenie to aspekt, który wyróżniał kanał przez długie lata na tle konkurencji. Niezmiennie od kilkunastu lat Telewizja iTV promuje nurt muzyki disco polo, disco oraz dance. Stacja iTV adresuje swoje programy do ludzi młodych wiekiem lub duchem, wszystkich spragnionych relaksu, zabawy i dobrej rozrywki.

power tv
Numer kanału: 37
To nowy kanał o profilu muzyczno-rozrywkowym. Hasło kanału 100% rozrywki przez całą dobę, nadawca traktuje bardzo dosłownie. W POWER TV można oglądać transmisje na wyłączność koncertów oraz wywiady z największymi gwiazdami muzyki rozrywkowej.

Polo TV
Numer kanału: 38
Polo TV to stacja nadająca muzykę disco polo, dance i muzykę biesiadną.

4fun dance
Numer kanału: 39
4FUN DANCE - kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem natomiast specjalne imprezowe pasma muzyczne, przy których spalanie kalorii jest wyjątkowo efektywne! 4FUN FIT&DANCE łączy super zabawę z sportową energią i charyzmą!

SuperTV HD
Numer kanału: 40
Całodobowy kanał telezakupowy. Kanał zapewnia moc atrakcji handlowych, niesamowitych ofert cenowych, na produkty, których nie kupicie w żadnym innym sklepie.

Polsat Music HD
Numer kanału: 41
kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock uruchomiony 26 maja 2017 roku

nickmusic
Numer kanału: 42
Kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce i skierowany do dzieci w wieku 6-11 lat

tvn fabuła HD
Numer kanału: 43
TVN Fabuła HD to nowy kanał z bogatą ofertą filmowo - serialową. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła HD znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak. Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.

ZoomTV
Numer kanału: 44
Zoom TV to telewizja pełna wrażeń: tajemnicze historie, sensacyjne opowieści, fascynujące dokumenty, wciągająca rozrywka i ulubione polskie kabarety.

VOX Music TV
Numer kanału: 45
Kanał muzyczny gwarantuje pozytywne taneczne brzmienie, muzykę dyskotekową, disco-polo, przekrojowo – od początków nurtu w latach 70- tych po dzisiejsze przeboje.

Eska Rock TV
Numer kanału: 46
ESKA ROCK TV to przede wszystkim najlepszy rock i jego najświeższe teledyski.

France 24 english
Numer kanału: 47
France 24– międzynarodowy kanał informacyjny w języku angielskim.

France 24 francais
Numer kanału: 48
France 24– międzynarodowy kanał informacyjny w języku francuskim.

Belsat TV
Numer kanału: 49
Niezależna telewizja w języku Białoruskim.

Nowa TV
Numer kanału: 50
NOWA TV to telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

WP
Numer kanału: 51
Telewizja Wirtualnej Polski - obiektywna, niezależna, interaktywna telewizja o profilu uniwersalnym.

METRO
Numer kanału: 52
METRO to nowy, ogólnodostępny kanał, produkowany przez Green Content, spółkę z Grupy Agora. W ofercie znajdą się uznane produkcje kinowe w doborowej obsadzie, współczesne seriale, intrygujące filmy dokumentalne, emocjonujące programy typu reality show. METRO to lekka, nowoczesna forma, dynamizm, a także świeże spojrzenie na ludzi, wydarzenia i zjawiska. Kanał kieruje swoją ofertę do osób otwartych na nowości i inspiracje, chcących lepiej zrozumieć świat i drugiego człowieka.

Disco Polo Music
Numer kanału: 53
kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

Music Box UA HD
Numer kanału: 54
Music Box UA to ukraiński kanał muzyczny nadawany od 2007 roku, który cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. To tylko taniec, muzyka taneczna oraz światowy i krajowy show-biznes jak również wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach. Music Box UA to jeden z najbardziej popularnych na Ukrainie kanałów muzycznych. Najczęściej oglądany przez widzów w wieku od 14 – 49 lat.

TVP Kobieta HD
Numer kanału: 55
TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyleowo poradnikowo​ rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet

Antena TV HD
Numer kanału: 56
Kanał jest skierowany głownie do osób powyżej 50. roku życia.

TVP SPORT HD
Numer kanału: 550
Relacje na żywo, serwisy informacyjne co godzinę, profesjonalny komentarz znanych i lubianych komentatorów sportowych, występy najlepszych sportowców. TVP Sport HD to przede wszystkim liczne relacje na żywo, najpopularniejsze dyscypliny, imprezy sportowe o międzynarodowej randze, występy najlepszych sportowców oraz profesjonalny komentarz. W TVP Sport HD widzów czekają wielkie, sportowe emocje, a jednocześnie gwarancja wysokiej jakości widowiska.

Telewizja Cyfrowa Podstawowa - 120 kanałów w tym 73 w HD

TVP 1 HD
Numer kanału: 1
TVP1 HD jest źródłem informacji dla milionów widzów, stacją opisującą rzeczywistość w programach publicystycznych i filmach dokumentalnych, jedyną stacją prezentującą spektakle Teatru Telewizji i tworzącą własną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.

TVP 2 HD
Numer kanału: 2
TVP2 HD to kanał, który dostarcza kulturę na najwyższym poziomie. To tutaj można obejrzeć premierowe dokumenty oraz perełki polskiej i światowej kinematografii. Dwójka od lat uczy i bawi, zaskakując przy tym wciąż nowymi pomysłami i propozycjami.

TVN
Numer kanału: 3
Oferuje swoim widzom wysokiej jakości programy, które nadawane są przez 24 godziny na dobę wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne. Telewizja TVN jest pionierem na polskim rynku medialnym we wprowadzaniu nowych rozwiązań programowych (np. reality show).

TVN 7 HD
Numer kanału: 4
TVN7 HD - kanał telewizyjny o profilu filmowo-serialowym. Oferta programowa tego kanału zawiera atrakcyjne filmy i seriale w jakości HD.

POLSAT HD
Numer kanału: 5
Polsat HD to możliwośd oglądania głównego kanału Polsatu w standardzie High Definition. Najmocniejszymi filarami oferty są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Zaspokojenie zróżnicowanych gustów szerokiego kręgu odbiorców to najważniejszy cel stawiany przez Polsat. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne marki serialowe połączone z bogatym portfolio filmów fabularnych, seriali zagranicznych i doskonałej rozrywki na wiatowym poziomie.

POLSAT 2 HD
Numer kanału: 6
Ramówka Polsat 2 jest skonstruowana z wybranych elementów bieżącej oferty Telewizji Polsat oraz z jej najlepszych zasobów archiwalnych. Najpopularniejsze polskie seriale, w których występują czołowi polscy aktorzy oraz koncerty z udziałem znanych gwiazd. „Świat według Kiepskich”, „Daleko od noszy”,

TV4 HD
Numer kanału: 7
TV4 adresowana jest do widzów wymagających, otwartych na nowości, młodych i aktywnych. W ramówce

TV 6 HD
Numer kanału: 8
Na antenie stacji prezentowane są głównie popularne formaty typu talent show.

TTV
Numer kanału: 9
TTV to kanał telewizyjny o charakterze publicystyczno - informacyjno - poradnikowym. Najważniejsze tematy poruszane w TTV to sprawy społeczne oraz informacje lokalne. To jedyny ogólnodostępny kanał telewizyjny o takim charakterze. „Wrażliwi na ludzkie sprawy, z pasją odkrywamy życie obok nas” – tak brzmi główne hasło kanału. TTV jest dla widzów, reaguje na ich sygnały. Nierzadko programy realizowane są tam, gdzie widzowie potrzebują wsparcia. Nacisk kładziony jest też na programy interwencyjne. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, edukacyjne, dokumentalne.

TVP Dokument HD
Numer kanału: 10
Kanał Telewizji Polskiej z bogatą ofertą polskich i zagranicznych filmów dokumentalnych

TV Puls HD
Numer kanału: 11
TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.

TV Puls HD 2
Numer kanału: 12
PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu.

TVKG HD
Numer kanału: 13
Trzygodzinny blok programu lokalnego telewizji TV Kamienna Góra powtarzany 24 godziny na dobę. Premiery w każdy poniedziałek, środę i piątek – godzina 16.00

TVKG Reklamy HD
Numer kanału: 14
Reklamy i ogłoszenia – emisja 24h.

TVP Info HD
Numer kanału: 15
TVP INFO - to silny, dynamiczny i nowoczesny kanał informacyjny telewizji publicznej z bieżącymi informacjami krajowymi, lokalnymi oraz publicystyką. Ponadto emitowane są w nim programy interwencyjne, relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń, reportaże i ciekawe dokumenty. W weekendy TVP Info proponuje programy społeczne, magazyny publicystyczne oraz ambitne filmy dokumentalne. Ważnym elementem oferty TVP INFO są również programy społeczne oraz kulturalne.

TVP WROCŁAW
Numer kanału: 16
Dolnośląska telewizja regionalna. Wydarzenia, fakty, sport, kultura.

TVP POLONIA
Numer kanału: 17
Daje możliwość codziennego kontaktu z językiem polskim dla młodych Polaków, którzy określają własną tożsamość w swoich nowych ojczyznach. Dzięki kanałowi TV Polonia można na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w naszym kraju. To tu znajdziemy aktualną informację turystyczną i zachętę do częstego odwiedzania ojczyzny. Program ma ambicje tworzenia intrygującego wizerunku Polski i Polaków oraz wpływania na zachowanie polskości i upowszechniania polszczyzny wśród Polaków na Wschodzie, na Zachodzie, w Ameryce i na Antypodach.

TVP HISTORIA
Numer kanału: 18
TVP Historia to nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. Jego program przewiduje wykorzystanie rozmaitych gatunków telewizyjnych: filmów dokumentalnych i fabularnych, seriali, form teatralnych (teatr faktu) i magazynów informacyjno-publicystycznych. Jednym z najważniejszych celów TVP Historia będzie stworzenie odpowiedniej oprawy dla emitowanych materiałów: studia z wybitnymi osobowościami prowadzącymi program, komentarzami ekspertów, dyskusjami na kontrowersyjne tematy. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie zabraknie także produkcji zagranicznych. TVP Historia aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami. Szczególną grupą widzów, do której będzie kierować programy TVP Historia, jest młodzież. Uczniowie (i nauczyciele) gimnazjów i liceów często poszukują odpowiednich materiałów edukacyjnych, zatem mogą stanowić liczącą się część widzów oraz użytkowników portalu internetowego TVP Historia.

TVP KULTURA
Numer kanału: 19
Wysoka kultura dla wymagającej widowni. Literatura, sztuka, muzyka, dokumenty i filmy fabularne, wywiady, reportaże.

TVP Rozrywka
Numer kanału: 20
Doskonała zabawa przez 20 godzin 7 dni w tygodniu. Oferta programowa TVP Rozrywka oferuje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.

TVP ABC
Numer kanału: 21
TVP ABC - kanał pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. TVP ABC emituje bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej lub specjalnie na jej potrzeby kupione, jak: "Miś Uszatek", "Bolek i Lolek", "Miś Fantazy", "Przygody Koziołka Matołka", "Smerfy" i "Pszczółka Maja".

Fokus TV
Numer kanału: 22
FOKUS TV to pierwszy polski kanał telewizyjny o profilu edukacyjno-poznawczym. Oferta programowa FOKUS TV stanowi połączenie wiedzy, poradnictwa, rozrywki, zabawy i przygody. Każdy z członków rodziny znajdzie tu coś interesującego. FOKUS TV otwiera świat, podając wiedzę w przystępny sposób a także edukując poprzez zabawę i rozrywkę.

Red Carpet HD
Numer kanału: 23
Red Carpet TV to stacja promująca polską i światową kulturę oraz przedstawiająca nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie. W ramówce stacji widzowie mogą zobaczyć relacje z festiwali filmowych, pokazów mody, poznają plotki na temat gwiazd zarówno polskiego jak i światowego show-biznesu. W autorskich programach Red Carpet TV - krytycy, kulturoznawcy i liderzy opinii, przedstawiają swoje opinie na temat wybranych wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo ofertę programową stacji wzbogacają filmy fabularne z udziałem ikon światowego kina oraz produkcje dokumentalne poświęcone Gwiazdom Światowego kina.

Stopklatka HD
Numer kanału: 24
Stopklatka TV - pierwszy kanał filmowy w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Na antenie Stopklatki TV każdy widz znajdzie coś dla siebie - szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.

TV Silesia
Numer kanału: 25
Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne, o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

TELE 5 HD
Numer kanału: 26
Kieruje swoją ofertę przede wszystkim do widzów wymagających, którzy cenią dobre współczesne kino europejskie. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale. Ponadto widzowie znajdą w Tele5 wysokiej jakości filmy dokumentalne, często poświęcone kontrowersyjnym tematom, a także programy dla miłośników sportów ekstremalnych, motoryzacji, dobrej kuchni i muzyki.

Polonia 1
Numer kanału: 27
W układzie programowym Polonii 1, po okresie próbnym przeprowadzonym w sierpniu i wrześniu, na stałe pozostaną całodniowe pasma sobotnio-niedzielne, w których znajdą się seriale kobiece, filmy familijno-kobiece oraz telenowele. Polonia 1 jest najstarszą w Polsce telewizją komercyjną. Dociera do 18 mln widzów. Najpopularniejsze pozycje programowe obok licznych filmów, to telenowele "Strumień namiętności" i "Czarna Perła".

Super Polsat
Numer kanału: 28
W ramówce Super Polsatu pojawią się filmy i seriale m.in. z portfolio Grupy Polsat jak również audycje sportowe.

TV Trwam
Numer kanału: 29
TV Trwam - stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Stars TV
Numer kanału: 32
STARS.TV jest telewizją muzyczną. Nadaje „klasykę” - lata 60-te, 70-te, 80-te i 90-te i nie zamyka się na muzykę współczesną. Dużą wagę przywiązuje do tworzonej przez siebie „playlisty”. Najlepsza muzyka, najlepsze teledyski! W STARS.TV kochają przeboje i grają tylko te największe. Nie eksperymentują, nie odkrywają i nie mówią, co musisz polubić. Dają Ci to, co już lubisz. Tylko w STARS.TV gwiazda za gwiazdą i hit za hitem.

4Fun TV
Numer kanału: 33
4FUN.TV to świeża i zawsze modna muzyka, nowe twarze, nowe programy. Kanał skierowany do młodych widzów aspirujących, aktywnych, świadomych użytkowników rynku muzycznego.

ESKA TV
Numer kanału: 34
Radio ESKA – najsilniejsza sieć radiowa w Polsce uruchomiła telewizyjną stację muzyczną. ESKA TV - nowa telewizja muzyczna podobnie jak sieć radiowa ESKI profilowana będzie jako „Hity na czasie“. Radio ESKA to lider wśród stacji muzycznych adresowanych do słuchaczy miejskich do 30 roku życia. W tej grupie ESKA jest dziś legendarną , kultową marką. ESKA TV wyróżniać będzie się od konkurentów aktualnym programem „na czasie“ oraz charakterystycznym dla ESKI profilem muzycznym.

4fun kids
Numer kanału: 35
Baw się i ucz! 4FUN KIDS to pierwsza bezpieczna telewizja muzyczna dla dzieci i rodziców.

ITV
Numer kanału: 36
TO!TV to kanał muzyczno - rozrywkowy. Jest pierwszą stacją interaktywną w Polsce. Możliwość czatowania na antenie to aspekt, który wyróżniał kanał przez długie lata na tle konkurencji. Niezmiennie od kilkunastu lat Telewizja iTV promuje nurt muzyki disco polo, disco oraz dance. Stacja iTV adresuje swoje programy do ludzi młodych wiekiem lub duchem, wszystkich spragnionych relaksu, zabawy i dobrej rozrywki.

power tv
Numer kanału: 37
To nowy kanał o profilu muzyczno-rozrywkowym. Hasło kanału 100% rozrywki przez całą dobę, nadawca traktuje bardzo dosłownie. W POWER TV można oglądać transmisje na wyłączność koncertów oraz wywiady z największymi gwiazdami muzyki rozrywkowej.

Polo TV
Numer kanału: 38
Polo TV to stacja nadająca muzykę disco polo, dance i muzykę biesiadną.

4fun dance
Numer kanału: 39
4FUN DANCE - kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem natomiast specjalne imprezowe pasma muzyczne, przy których spalanie kalorii jest wyjątkowo efektywne! 4FUN FIT&DANCE łączy super zabawę z sportową energią i charyzmą!

SuperTV HD
Numer kanału: 40
Całodobowy kanał telezakupowy. Kanał zapewnia moc atrakcji handlowych, niesamowitych ofert cenowych, na produkty, których nie kupicie w żadnym innym sklepie.

Polsat Music HD
Numer kanału: 41
kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce pop i rock uruchomiony 26 maja 2017 roku

nickmusic
Numer kanału: 42
Kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce i skierowany do dzieci w wieku 6-11 lat

tvn fabuła HD
Numer kanału: 43
TVN Fabuła HD to nowy kanał z bogatą ofertą filmowo - serialową. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i filmów w ofercie programowej TVN Fabuła HD znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak. Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.

ZoomTV
Numer kanału: 44
Zoom TV to telewizja pełna wrażeń: tajemnicze historie, sensacyjne opowieści, fascynujące dokumenty, wciągająca rozrywka i ulubione polskie kabarety.

VOX Music TV
Numer kanału: 45
Kanał muzyczny gwarantuje pozytywne taneczne brzmienie, muzykę dyskotekową, disco-polo, przekrojowo – od początków nurtu w latach 70- tych po dzisiejsze przeboje.

Eska Rock TV
Numer kanału: 46
ESKA ROCK TV to przede wszystkim najlepszy rock i jego najświeższe teledyski.

France 24 english
Numer kanału: 47
France 24– międzynarodowy kanał informacyjny w języku angielskim.

France 24 francais
Numer kanału: 48
France 24– międzynarodowy kanał informacyjny w języku francuskim.

Belsat TV
Numer kanału: 49
Niezależna telewizja w języku Białoruskim.

Nowa TV
Numer kanału: 50
NOWA TV to telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

WP
Numer kanału: 51
Telewizja Wirtualnej Polski - obiektywna, niezależna, interaktywna telewizja o profilu uniwersalnym.

METRO
Numer kanału: 52
METRO to nowy, ogólnodostępny kanał, produkowany przez Green Content, spółkę z Grupy Agora. W ofercie znajdą się uznane produkcje kinowe w doborowej obsadzie, współczesne seriale, intrygujące filmy dokumentalne, emocjonujące programy typu reality show. METRO to lekka, nowoczesna forma, dynamizm, a także świeże spojrzenie na ludzi, wydarzenia i zjawiska. Kanał kieruje swoją ofertę do osób otwartych na nowości i inspiracje, chcących lepiej zrozumieć świat i drugiego człowieka.

Disco Polo Music
Numer kanału: 53
kanał Telewizji Polsat o tematyce rozrywkowej, poświęcony muzyce disco polo oraz polskiej muzyce dance i muzyce biesiadnej.

Music Box UA HD
Numer kanału: 54
Music Box UA to ukraiński kanał muzyczny nadawany od 2007 roku, który cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. To tylko taniec, muzyka taneczna oraz światowy i krajowy show-biznes jak również wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach. Music Box UA to jeden z najbardziej popularnych na Ukrainie kanałów muzycznych. Najczęściej oglądany przez widzów w wieku od 14 – 49 lat.

TVP Kobieta HD
Numer kanału: 55
TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyleowo poradnikowo​ rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet

Antena TV HD
Numer kanału: 56
Kanał jest skierowany głownie do osób powyżej 50. roku życia.

FOX HD
Numer kanału: 100
FOX w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny, odważny i śmiały a czasami niepoprawny. Emitowane są na nim zarówno seriale akcji, komedie, dramaty, sci-fi, thrillery, jak i animacje. FOX skierowany jest do wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. FOX jest znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie. Kanał powstał w 1993 roku, a obecnie dociera do ponad 100 milionów gospodarstw domowych w ponad 100 krajach.

FOX Comedy HD
Numer kanału: 101
FOX Comedy to kanał komediowy oferujący wybuchową mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Na FOX Comedy widzowie mogą oglądać zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki.

Comedy Central HD
Numer kanału: 102
Comedy Central kieruje swój program do widzów poszukujących rozrywki i dobrego humoru. Niezależnie od pory dnia mogą oni obejrzeć najbardziej popularne produkcje komediowe z rynku amerykańskiego i europejskiego, a także polskie programy. Ramówka stacji jest bardzo urozmaicona, a każda jej pozycja to rozrywka na wysokim poziomie. Wśród programów polskiego Comedy Central znajdują się takie światowe hity jak

TVP HD
Numer kanału: 103
TVP HD to antena Telewizji Polskiej o najwyższych standardach jakości. Wszystkie programy są produkowane i emitowane w standardzie HD (High Definition) oraz w technice 3D (obraz trójwymiarowy). Filmy, seriale, widowiska muzyczne oglądane przez widzów w kanale TVP HD zostały wyprodukowane w najwyższej jakości Full HD. Jakość techniczna żadnego z programów nie jest sztucznie podnoszona.

TVP Seriale
Numer kanału: 104
TVP SERIALE to największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej, cieszące się niesłabnącą popularnością kultowe seriale polskie i zagraniczne, najnowsze seriale produkowane przez TVP oraz ulubione przez widzów telenowele składają się na ofertę programową TVP SERIALE, najchętniej oglądanego kanału filmowego w Polsce. Jest polską alternatywą dla podobnych kanałów, których bazę stanowią seriale zagraniczne.

Paramount Channel HD
Numer kanału: 105
Paramount Channel HD to światowa marka telewizyjna, powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych, Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom. Paramount Channel HD gwarantuje widzom czystą rozrywkę w iście amerykańskim stylu. To jedyny kanał filmowy w Polsce grający wyłącznie hity filmowe z USA, wśród nich zarówno kultowe mega produkcje tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego jak i najświeższe filmy z Fabryki Snów.

SciFi HD
Numer kanału: 106
Scifi Universal - proponuje filmy i seriale, które zainteresują widzów o szerokich horyzontach i ogromnej fantazji, prezentuje programy, w których kluczową rolę odgrywa wyobraźnia. Widzowie mogą obejrzeć najnowsze sezony seriali takich jak: Eureka, Haven, czy Wrogie niebo. Tylko tu, obok tradycyjnych programów science fiction, można obejrzeć zarówno seriale fantasy, jak i filmy o zjawiskach paranormalnych, a także elektryzujące opowieści o duchach, niesamowitych potworach i istotach nadprzyrodzonych.

CBS Europa HD
Numer kanału: 107
CBS Europa traktuje filmy bardzo poważnie. Przedstawia widzom najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła. Na CBS Europa widzowie zawsze znajdą film, który warto obejrzeć. Na premierowe emisje kanał zaprasza od czwartku do niedzieli po godz. 20.00. Wśród najnowszych premier są cenione przez krytyków i widzów „The Hurt Locker. W pułapce wojny”, „Lektor”, ‘Przerwana lekcja muzyki”, „Hair”, „Okruchy dnia”, „Batman” czy „Full Metal Jacket” oraz wiele, wiele innych. CBS Europa prezentuje wszystkie style i gatunki, reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Angeliny Jolie, Winony Ryder, Julii Roberts, Nicole Kidman, Meryl Streep po Jude’a Lawa, Dustina Hoffmana, Roberta Redforda, Robina Williamsa, Jacka Nicholsona czy Clinta Eastwooda.

Bollywood HD
Numer kanału: 108
Bollywood HD to pierwszy kanał w Polsce prezentujący wyłącznie filmy z Indii. Produkcja filmowa w Indiach to około 1000 filmów rocznie, a Bollywood HD oferuje 600 godzin premier na rok.

CBS Reality HD
Numer kanału: 109
Kanał CBS Reality otwiera przed widzami zaskakujący, fascynujący świat oraz prezentuje wyjątkowe chwile, które odmieniają zwyczajną codzienność. Oprócz flagowych programów CBS, na kanale będzie można obejrzeć wciągające dokumentalne seriale kryminalne, takie jak „FBI w akcji” i „Na straży prawa”, hitowy „10 lat mniej”, w którym przeprowadzane są metamorfozy uczestniczek oraz niezwykle popularny program Jerry’ego Springera. Wszystkie seriale pokazują prawdziwe życie i wyjątkowe historie, które zdarzyły się naprawdę.

Sundance Channel HD
Numer kanału: 110
Sundance Channel HD jest amerykańskim kanałem filmowym. Oferuje produkcje światowego kina niezależnego, seriale, dokumenty, krótkie filmy i programy informacyjne na temat kina. Wszystkie filmy nadawane są w oryginalnej wersji językowej z polskim lektorem. Program nie zawiera reklam.

Romance TV HD
Numer kanału: 111
Namiętna miłość, magia romantyzmu, paląca zazdrość i wzruszające pojednania – w Romance TV przez całą dobę obejrzysz najlepsze europejskie filmy o wielkich uczuciach. Poznaj związki, które łączy miłość, rodzina, przyjaźń lub nienawiść. Zobacz świat gorących uczuć w malowniczej scenerii najpiękniejszych zakątków świata i w doskonałej obsadzie aktorskiej. Odkryj klasykę kina romantycznego – teraz w Romance TV. Czas na uczucia!

Polsat Seriale HD
Numer kanału: 112
Na kanale Polsat Seriale widzowie mogą obejrzeć znane i niezmiennie cieszące się powodzeniem polskie seriale. W ofercie dla widzów dodatkowym atutem są pasma z polskimi filmami, w tym najpopularniejszymi komediami w historii naszego kina. W ofercie kanału znajdują się produkcje własne, jak i producentów zewnętrznych.

KINO POLSKA HD
Numer kanału: 113
Kino Polska to jeden z najchętniej oglądanych kanałów filmowych w Polsce. Arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują tu z popularnymi serialami, a kultowe polskie komedie uzupełniają odcinki Polskiej Kroniki Filmowej. Niezwykle atrakcyjna oferta przyciąga przed telewizory całe rodziny. Telewizja Kino Polska to stacja z misją, która kocha kino i łączy pokolenia! Stacja prezentuje widzom filmy fabularne, dokumentalne i animowane, a także seriale i materiały archiwalne. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie: arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują tu z popularnymi serialami, a kultowe polskie komedie uzupełniają odcinki Polskiej Kroniki Filmowej. Telewizja Kino Polska to stacja z misją, która kocha kino i łączy pokolenia!

13ulica
Numer kanału: 114
13 Ulica to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią w tle. Kanał 13 Ulica jest źródłem uniesień dla każdego widza, który szuka wyzwań i emocji. Kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców lub po prostu poczuć strach. To tutaj obejrzeć można seriale takie jak: Dexter, Nowe gliny, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas i CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku oraz wszystkie serie Prawo i porządek – Sekcja specjalna, Los Angeles i Zbrodniczy zamiar.

Polsat Comedy Central Extra HD
Numer kanału: 115
Kanał Polsat Comedy Central Extra oferuje widzom najlepsze programy o charakterze familijno-rozrywkowym produkcji amerykańskiej, europejskiej i polskiej. Kanał jest skierowany do widzów między 16 a 49 rokiem życia.

MiniMini HD
Numer kanału: 150
MiniMini+ to pierwszy i jedyny polski kanał telewizyjny adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Nadawany jest codziennie w godzinach 5:00-21:00. MiniMini + stawia na edukację przez zabawę. To bezpieczna, wolna od agresji i przemocy stacja, w której przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. MiniMini+ prezentuje wartościowe animacje ze światowych wytwórni i klasykę polskiej animacji. Produkuje własne, edukacyjne programy dla i z udziałem dzieci oraz dba o to, by każdy maluch mógł radośnie spędzać czas w towarzystwie swoich ulubionych bajkowych postaci.

Teletoon HD
Numer kanału: 151
TELETOON+ emituje programy autorskie oraz kreskówki i seriale z najlepszych światowych wytwórni. Ramówka stacji nadawana jest w godzinach od 6:00 do 21:00. Oferta TELETOON+ jest bardzo różnorodna. Znajdują się w niej produkcje własne takie jak: "teleTOON+ poznajmy się", "teleTOON+ sport", "zagadki teleTOON", "teleTOON+ gry" oraz emitowane po raz pierwszy w Polsce seriale: "Mali Wszechmocni", "GI Joe - Renegaci" i "Giganci", a także znane już i popularne animacje: "Baranek Shaun", "Supa Strikas sezon 2", "Pamiętniki Barbie", "Pollyworld" czy "Huntik sezon 2". Codziennie w wieczornym paśmie od 21.00 do 01.00 emitowany jest Hyper - jedyny w Polsce blok programowy poświęcony w całości grom komputerowym i wideo, anime oraz najnowszym trendom w świecie multimediów.

BBC Cbeebies
Numer kanału: 152
CBeebies to kanał tworzony z troską o dzieci, zapewniający przedszkolakom bezpieczne środowisko, w którym mogą odkrywać świat. To tu czekają na nich ulubione postacie z bajek – Charlie i Lola, Tinky Winky i Igipigiel. Tworzone przez ekspertów programy, spełniające najwyższe wymogi edukacyjne, stymulują wyobraźnię małych widzów, ucząc ich poprzez interaktywną zabawę.

Boomerang
Numer kanału: 153
Boomerang to ponadczasowa animowana rozrywka dla całej rodziny. Kanał prezentuje kreskówki z takimi gwiazdami jak „Scooby-Doo”, „Tom i Jerry”, „Zwariowane melodie” i „Flintstonowie”. Boomerang zajmuje specjalne miejsce w sercach rodziców, którzy często sami dorastali w towarzystwie bohaterów goszczących na jego antenie. Młodsi widzowie z pewnością nie będą mogli oderwać oczu od przygód bohaterów takich kreskówek, jak: „Różowa Pantera”, „Garfield”, „Kocia Ferajna” czy „Hong Kong Fu-i”.

Cartoon Network
Numer kanału: 154
Cartoon Network to jeden z najpopularniejszych kanałów telewizyjnych dla dzieci emitujący znane na całym świecie seriale animowane pełne humoru, akcji i przygód. Stacja dostarcza dzieciom rozrywki przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Cartoon Network słynie z prezentowania współczesnych, nowatorskich i dynamicznych seriali animowanych. Tu dzieci mogą być sobą i puścić wodze fantazji w towarzystwie niezwykłych bohaterów.

Duck TV
Numer kanału: 155
Duck TV - stacja telewizyjna skierowana przede wszystkim do najmłodszych dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje animacje i krótkie bajki rysunkowe. Na razie telewizja nie emituje żadnych reklam.

DaVinci Learning
Numer kanału: 156
Jedyny edukacyjny program dla całej rodziny. Da Vinci Learning w porannym paśmie pokazuje programy animowane, w których dzieci bawiąc się jednocześnie poznają podstawy matematyki, historii i innych nauk. W ciągu dnia emituje wspaniałe filmy i serie dokumentalne przedstawiające eksperymenty i reportaże. Wieczorami kanał profiluje się na starszego widza, pokazując rewolucyjne wydarzenia z zakresu nauki i historii ludzkości.

English Club TV
Numer kanału: 157
Kanał o tematyce edukacyjnej w języku angielskim.

2X2 HD
Numer kanału: 158
Polski kanał dla starszych dzieci, młodzieży i młodych dorosłych. Na kanale 2x2 znajdziesz kreskówki, różnorodne teledyski i programy o grach wideo.

Polsat JimJam
Numer kanału: 159
całodobowy kanał Polsat Jim Jam skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

Polsat Games HD
Numer kanału: 160
To nowy kanał Telewizji Polsat dedykowany rozgrywkom e-sportowym i grom komputerowym. Będzie można w nim oglądać m.in. zmagania nowej polskiej ligi - Ultraligi. Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/173751/polsat-games-ujawnil-logo.html

TVN 24 HD
Numer kanału: 200
TVN24 to pierwszy w Polsce 24-godzinny kanał informacyjny. Poznaj najważniejsze i najświeższe informacje z kraju i ze świata.

Polsat News HD
Numer kanału: 201
Polsat News HD - na kanale można zobaczyć bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu. Na potrzeby kanału pracuje pięć ośrodków zagranicznych w Moskwie, Waszyngtonie, Londynie, Brukseli i Berlinie oraz stali komentatorzy w Pradze, Pekinie, Genewie i Kijowie. W kraju szybki przekaz informacji gwarantuje warszawski newsroom oraz rozbudowana sieć ośrodków regionalnych.

TVN 24 BiS HD
Numer kanału: 202
TVN 24 Biznes i Świat to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy. Dzięki uzupełnieniu oferty programowej o treści biznesowe o tematyce międzynarodowej TVN 24 Biznes i Świat stanowi rozszerzenie programu stacji informacyjnej TVN 24.

Polsat News 2
Numer kanału: 203
Polsat News 2 to nowe podejście do telewizji biznesowej w Polsce – to kanał business&life. Na antenie zobaczymy nie tylko najważniejsze wydarzenia gospodarcze z kraju i ze świata, bieżące doniesienia giełdowe czy analizy cenionych ekonomistów. Polsat News 2 to również przewodnik po stylu życia skierowany do wszystkich ludzi związanych ze środowiskiem biznesowym w Polsce. W formule business&life pokażemy, jak żyją przedstawiciele elity światowego biznesu, co ich motywuje, na co wydają zarobione pieniądze, jakich dóbr pożądają, jakie technologie towarzyszą im w pracy i w domu, pokażemy czym jest luksus w różnych zakątkach świata, podpowiemy także jaki biznes stworzyć, aby odnieść sukces.

Wydarzenia 24
Numer kanału: 204
polski telewizyjny kanał informacyjny należący do Telewizji Polsat, emitujący kilkanaście razy dziennie 25-minutowe i 45-minutowe wydania znanego ze stacji Polsat oraz Polsat News programu Wydarzenia, a także towarzyszące im serwisy sportowe i prognozy pogody.

Republika TV
Numer kanału: 205
TV Republika to polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno - informacyjnym. Rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny, programy kulturalne i reportaże. Wśród twórców telewizji znaleźli się: Bronisław Wildstein, Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Anita Gargas, Joanna Lichocka, Cezary Gmyz, Tomasz Terlikowski, Katarzyna Hejke, Piotr Gociek, Michał Rachoń i wielu innych wybitnych dziennikarzy i publicystów. Telewizja Republika to kanał nadający program 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Canal+ Kuchnia HD
Numer kanału: 300
kuchnia+ to pierwszy polski kanał kulinarny. Stacja dostarcza inspiracji pasjonatom kulinariów, zarówno rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. Ideą Kuchni+ jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw. Odkrywa polskie lokalne smaki oraz sekrety kuchni innych kultur, przedstawia porady o zdrowym odżywianiu, ciekawostki ze świata kulinariów oraz historie znanych restauracji i wielkich szefów kuchni.

Canal+ Domo HD
Numer kanału: 301
Domo+ to pierwszy i jedyny polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz.. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów. Pozwala zobaczyć miejsca, dostępne dla niewielu – domy gwiazd, luksusowe posiadłości czy zdumiewające hotele. Ukazuje także prawdziwe ludzkie historie. Przybliża piękno przedmiotów użytkowych i pokazuje, że otoczenie ma znaczenie. Domo+ jest mocno zaangażowane w promocję polskiego designu.

TVN Style HD
Numer kanału: 302
Oferta programowa jest adresowana do kobiet, które łączą w życiu różne role: mają rodzinę, są aktywne zawodowo, a jednocześnie dbają o siebie i pragną się rozwijać.

Polsat Cafe HD
Numer kanału: 303
Lifestylowy kanał skierowany do pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, mających pasje i zainteresowania, świadomych swojej wartości. Najlepsze programy poradnikowe i rozrywkowe, talk show, reality show, magazyny lifestylowe, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

TVN Turbo HD
Numer kanału: 304
TVN Turbo to pierwsza polska telewizja tematyczna skierowana do mężczyzn, z mocnym akcentem motoryzacyjnym. Program TVN Turbo to starannie dobrana kompozycja magazynów - polskich i zagranicznych. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne. Oferta programowa jest stale uaktualniana, tak by wyjść naprzeciw oczekiwaniom męskiej widowni.

Polsat Play HD
Numer kanału: 305
POLSAT Play to kanał, który doskonale łączy męskie pasje i prezentuje całą gamę tematów interesujących każdego mężczyznę. Oferta POLSAT Play to produkcje polskie i zagraniczne, w których prowadzący i ich goście są osobowościami świata dziennikarskiego, muzycznego, sportowego oraz filmowego. Widzowie POLSAT Play mogą oglądać programy rozrywkowe, seriale i filmy dokumentalne. Przewodnikami po męskim świecie są m.in. Sylwester Latkowski, Włodzimierz Zientarski, Bogusław Wołoszański, Arkadiusz Kups, Adam Grzanka, Jerzy Biedrzycki i Wojciech Charewicz. Bogata oferta kanału zainteresuje również kobiety, gdyż czas spędzony z POLSAT Play, pozwoli im zgłębić tajniki świata mężczyzn.

HGTV HD
Numer kanału: 306
HGTV – Home & Garden TV wprowadzi polskich widzów w świat najciekawszych wnętrz, pięknych ogrodów, fascynujących historii, gruntownych remontów oraz porad znanych ekspertów. W Stanach Zjednoczonych HGTV jest obecnie najpopularniejszym płatnym kanałem telewizyjnym skierowanym do kobiet.

CNN Int.
Numer kanału: 307
CNN Bezpośrednie relacje z najważniejszych wydarzeń na całym świecie. W ofercie tego kanału znajdują się również filmy dokumentalne, reportaże, programy ekonomiczne i sportowe, a także programy o sztuce, muzyce i nauce.

Polsat Rodzina HD
Numer kanału: 308
Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, programom rozrywkowym, programom poradnikowym, o tematyce chrześcijańskiej oraz serialom animowanym pozbawionych przemocy.

Kino Polska Muzyka
Numer kanału: 309
To stacja stworzona dla fanów polskiej muzyki. Najlepsze i kultowe przeboje z lat 70., 80., 90. i współczesne - 100 procent muzyki.

Planet HD
Numer kanału: 400
Planete+ to polski kanał dokumentalny, który nie boi się kontrowersji i odważnych tematów. Stawia niewygodne pytania, na które nie ma prostej odpowiedzi. Nie idzie na kompromisy. Prezentuje aktualne i intrygujące zagadnienia. Pokazuje ludzi, dla których ryzyko to część stylu życia. Przedstawia nowe oblicza historii i odkrywa inne strony popkultury. To kanał dla ludzi, którzy chcą być zaskakiwani.

National Geographic HD
Numer kanału: 401
National Geographic Channel skłania widzów, by dowiedzieli się więcej. Poprzez pasjonujące dokumenty i reportaże oraz programy rozrywkowe wzbogaca naszą wiedzę o otaczającym świecie. National Geographic Channel angażuje i stawia wyzwania, by poznać głębiej, na nowo. Dzięki współpracy z Towarzystwem National Geographic, znanymi na całym świecie badaczami oraz fotografowani, nasze programy są interesujące, wiarygodne, pokazują zapierające dech w piersiach ujęcia i pozostają na długo w pamięci. Kanał National Geographic Channel oferuje dostęp do unikalnych ludzi, miejsc i zdarzeń na całym świecie. Pokazuje i przybliża świat poprzez programy dotyczące różnych dziedzin naszego życia: naukę i technikę, historię oraz psychologię. Programy na antenie National Geographic Channel to mądra, oparta na faktach rozrywka. Pokazujemy prawdziwe historie, wielkie przedsięwzięcia i wyjątkowe odkrycia.

Nat Geo Wild HD
Numer kanału: 402
Nat Geo Wild jest wyjątkowym kanałem z rodziny National Geographic Channel, prezentującym najlepsze programy poświęcone dzikiej przyrodzie tworzone przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Od najbardziej odludnych pustyń po niezbadane głębie oceanów. Od parków narodowych po małe osiedla i wielkie miasta. Dzięki niesamowitym obrazom i fascynującym historiom zabieramy widzów w podróże do świata zwierząt. Przyroda nie jest już tematyką niszową. Za sprawą zróżnicowanej ramówki, Nat Geo Wild przybliża widzom świat, którego częścią jesteśmy. Programy emitowane na kanale przeznaczone są dla całej rodziny, dla wszystkich osób, kochających naturę, dziką przyrodę oraz zwierzęta.

Discovery
Numer kanału: 403
Discovery Channel to nowoczesny i dynamiczny kanał telewizyjny, który angażując widza, zachęca do rozwijania pasji, przeżywania przygód. Kanał przekazuje doświadczenie oraz wiedzę o otaczającym świecie, które stanowią punkt wyjścia do dalszego działania. Kanał dzieli się nowymi pomysłami i sposobami, na to jak dodać energii naszej codzienności.

Discovery Science
Numer kanału: 404
Prezentuje naukę i technologię z perspektywy konsumenta. Kanał przybliża największe idee i kierunki badań w nauce, pokaże najciekawsze gadżety i nowinki technologiczne, praktyczne zastosowania techniczne oraz najnowsze, przełomowe odkrycia. Przedstawia w jaki sposób nauka i technologia wpływają na nasze życie obecnie oraz jaką rolę odegrają w przyszłości. Oferta stacji pozwola widzom na znalezienie odpowiedzi na pytania „co?” „jak?” i „dlaczego?” przekazując wiedzę oraz „know-how” w ciekawy, zabawny, przystępny a zarazem rzetelny sposób.

Discavery Life HD
Numer kanału: 405
Discovery Life to kanał ogólnorozrywkowy, który oferuje przyjemną ucieczkę od codziennego życia. To telewizja, dla tych, którzy szukają atrakcyjnych i łatwych w odbiorze treści programowych. Pozytywne emocje, inspiracje i szczęśliwe zakończenia to nasza specjalność. Discovery Life. Rozrywka, którą pokochasz. Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze lifestyle, filmy fabularne oraz seriale zagraniczne.

Discovery Turbo Xtra
Numer kanału: 406
DTX to kanał dla widzów, którzy uwielbiają turbo doładowaną rozrywkę. Przenosi widzów w świat, gdzie rządzą prędkość, adrenalina i mocne wrażenia. To miejsce gdzie widzowie mogą się zrelaksować i być po prostu sobą. Miejsce, w którym nie muszą się ograniczać.

Discovery ID
Numer kanału: 407
ID umożliwia widzom zrozumienie tajemniczych a zarazem intrygujących ścieżek życia. ID to świat zbrodni, laboratoriów kryminalnych i zjawisk paranormalnych. Kanał skierowany jest do widzów dorosłych między 25 a 54 rokiem życia, z natury dociekliwych i krytycznych, kórzy uwielbiają wyzwania umysłowe. Kanał ID oferuje widzom najwyższej jakości, trzymające w napięciu programy, w których odbiorcy mogą śledzić dynamiczne zwroty akcji, rozszyfrowywać umysły przestępców i zdobywać wiedzę niezbędną do prowadzenia dochodzeń oraz wyjaśniania spraw kryminalnych. ID ukazuje wszystkie strony i aspekty śledztw, pokazuje historie ze zjawiskami paranormalnymi w tle, analizuje wątki historyczne a także omawia tajemnice medycyny oraz rolę nauki w wykrywaniu sprawców przestępstw.

Travel Channel HD
Numer kanału: 408
Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów w każdy zakątek globu, od luksusowych wyjazdów przez przygody z plecakiem, poszukiwania kulinarnych inspiracji, ekoprzyjazne wakacje, niezapomniane podróże i wiele wiele innych!

TLC
Numer kanału: 409
Oferta kanału TLC dostosowana jest do potrzeb kobiet, które szukają różnorodnej rozrywki. W związku z tym w jego ofercie znajdują się programy poruszające tematy mody i trendów, urody, gotowania oraz wystroju wnętrz, a także programy opisujące trudne sytuacje życiowe dotykające tematów zdrowia i problemów z prawem. TLC jako dostawca kobiecej rozrywki nie zamyka się w stereotypowym myśleniu o kobietach, jako tych skupionych jedynie na domu i wyglądzie. Stara się dotrzeć do tych kobiet, które są ciekawe świata i które lubią, gdy prowokuje się je do myślenia.

Viasat Explorer HD
Numer kanału: 410
Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia.

Viasat Nature HD
Numer kanału: 411
Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza, jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature, towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata.

Viasat History HD
Numer kanału: 412
Polsat Viasat History to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą.

History HD
Numer kanału: 413
HISTORY to wyjątkowy kanał rozrywkowo-dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach. Zmieniamy postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. W wysokiej jakości programach w zaskakujący sposób koncentrujemy się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu

BBC Earth HD
Numer kanału: 414
BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata I dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, pocznając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestarzeniach kosmosu. Razem z nim przeżyjemy niezwykłe przygody, stawimy czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzymy za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

DocuBox HD
Numer kanału: 415
całodobowa stacja o profilu dokumentalnym. W ramówce znajdują się programy i seriale, które zyskały uznanie publiczności oraz krytyków i zdobyły prestiżowe nagrody. Prezentowane na kanale DocuBox produkcje zabierają widzów w egzotyczne podróże, przybliżając historię starożytnych cywilizacji, jak również odkrywając fascynujące zjawiska we współczesnym świecie.

Nat Geo People HD
Numer kanału: 416
Nat Geo People to kanał dla wszystkich szukających inspiracji w prawdziwych ludzkich historiach. Przybliżamy barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Pokazujemy fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokajamy ciekawość, ale także dostarczamy wiele radości, rozrywki i wzruszeń. Ludzie. Pasje. Emocje.

Polsat Doku HD
Numer kanału: 417
Polsat Doku to telewizja dla ludzi ciekawych świata - jego piękna, sekretów, problemów i tajemnic. Dla widzów zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami oraz dla fanów historii. Miłośników zwierząt, podróży, technologii oraz wszystkiego, co niezwykłe, intrygujące, warte poznania, doświadczenia i odkrycia.

Eurosport HD
Numer kanału: 500
Eurosport to sportowy kanał numer 1 w Europie nadawany w 54 krajach w 20 językach i docierający do 131 milionów gospodarstw domowych. Relacje na żywo.

Eurosport 2 HD
Numer kanału: 501
Eurosport 2 specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych. Kanał posiada na wyłączność prawa do relacji ze wszystkich spotkań piłkarskiej Bundesligi. Co tydzień transmituje na żywo pięć spotkań każdej kolejki, na czele z meczami Borussii Dortmund z polskim

Polsat Sport HD
Numer kanału: 551
Kanał prezentuje ramówkę Polsatu Sport w jakości HD.

FightKlub HD
Numer kanału: 503
Fightklub to pierwszy polskojęzyczny kanał poświęcony w całości sportom walki. Zasada jest prosta: tylko walka, całą dobę. Nadaje non stop, bez przerw na reklamy, zapewniając widzom ogromną dawkę emocji związanych ze sportami walki.

TVP SPORT HD
Numer kanału: 550
Relacje na żywo, serwisy informacyjne co godzinę, profesjonalny komentarz znanych i lubianych komentatorów sportowych, występy najlepszych sportowców. TVP Sport HD to przede wszystkim liczne relacje na żywo, najpopularniejsze dyscypliny, imprezy sportowe o międzynarodowej randze, występy najlepszych sportowców oraz profesjonalny komentarz. W TVP Sport HD widzów czekają wielkie, sportowe emocje, a jednocześnie gwarancja wysokiej jakości widowiska.

Pakiet Sportowy - 9 kanałów w jakości HD

Polsat Sport HD
Numer kanału: 551
Kanał prezentuje ramówkę Polsatu Sport w jakości HD.

Polsat Sport Extra HD
Numer kanału: 552
Kanał prezentuje ramówkę Polsatu Sport Extra w jakości high definition.

nSport+HD
Numer kanału: 553
nSport+ HD , to pierwszy w naszym kraju sportowy kanał nadawany w jakości HD. W ofercie nSport+ HD znajdują się transmisje spotkań Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej UEFA. Transmitujemy także mecze Ekstraklasy. Kanał nSport HD to także publicystyka. Od kwietnia 2013 roku na naszej antenie gości najlepsza żużlowa liga na świecie - PGE Ekstraliga wraz z cotygodniowym magazynem, analizującym najciekawsze spotkania.

Polsat Sport Fight HD
Numer kanału: 554
Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal – do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat – będą to m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN.

Eleven Sports 1
Numer kanału: 555
Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo rozgrywki czołowych lig europejskich: hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM, francuskich Ligue 1 i Pucharu Ligi. Grają w nich najpopularniejsze kluby i największe gwiazdy. Kanał transmituje również angielskie FA Cup, Championship i English League Cup, a także belgijską Jupiler Pro League, szkocką SPFL, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Eleven Sports 2
Numer kanału: 556
Kanał sportowy Eleven Sports ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1®, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych z udziałem polskich drużyn, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League, gale sport walki Enfusion i M1 Challenge oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Eleven Sports 3
Numer kanału: 557
Eleven Extra oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak: Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF, czyli Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kanał prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven i Eleven Sports.

Polsat Sport News HD
Numer kanału: 558
Polsat Sport News HD to sportowy newsowy kanał informacyjny. Głównym elementem programu jest 5 minutowy serwis

Extreme Sports HD
Numer kanału: 559
Extreme Sports Channel to jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. Extreme oferuje pełny zakres atrakcji - począwszy od trzymających w napięciu dokumentów, przez wnikliwe prezentacje sylwetek współczesnych ikon sportu, skończywszy na relacjach z porywających sportowych przedsięwzięć i mistrzostw. Kanał pokazuje ludzi z pasją, którzy żyją swoimi marzeniami i podejmują niezwykłe wyzwania. Przedstawia najbardziej utalentowanych sportowców ekstremalnych na świecie, a także tych, którzy wykorzystują umiejętności, rozum i determinację, by osiągnąć swoje cele.

Pakiet Filmowy - 11 kanałów z tego 8 w HD

ALEkino
Numer kanału: 600
Ale Kino! zapewnia polskim widzom najpełniejszy obraz światowego kina - hity, klasykę, filmy kultowe i niezależne. Stacja prezentuje wyłącznie wyselekcjonowane filmy fabularne oraz dokumenty poświęcone kinu i jego gwiazdom. Najsłynniejsze komedie, dramaty, thrillery, kryminały i kino akcji z Hollywood gwarantują umowy z wytwórniami Warner Bros., Universal, MGM, Columbia Pictures, Buena Vista Intl. czy Disney Pictures.

AMC HD
Numer kanału: 601
Z miłości do filmu i niezwykłych historii, AMC prezentuje popularne na całym świecie filmy, a także uznane produkcje własne. Wielokrotnie nagradzane seriale, które powstały w AMC w ciągu ostatniej dekady, zmieniły kierunek telewizji, podejście do produkcji, jak i oczekiwania widzów. Zarówno w przypadku kultowych filmów, jak i produkcji autorskich zdobywających rzesze fanów na całym świecie, AMC oferuje widzom nową jakość i przenosi ich na nowy poziom kina.

Polsat Film HD
Numer kanału: 602
Kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych. Propozycje filmowe z najwyższej półki można oglądać codziennie o godzinie 21.00. Każdego dnia pasma te poświęcone są innej tematyce. Kolejne wieczory upływać będą pod hasłami: „Intrygujący poniedziałek”, „Wesoły wtorek”, „Sensacyjna środa”, „Romantyczny czwartek”, „Gwiazdorski piątek”, „Sobotni SuperHit” oraz „Klasyczna niedziela”. Nie zabraknie zatem ulubionych Gwiazd i najgłośniejszych filmów ostatnich lat.

Filmobx Premium HD
Numer kanału: 603
FilmBox HD oferuje przeboje kinowe w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Filmy prezentowane na tym kanale pozwolą poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina. FilmBox HD adresowany jest dla szczególnie wymagających miłośników kina, dla których znakomita jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.

Kino TV
Numer kanału: 604
Kino rozrywkowe w najczystszej postaci. Najgłębsze emocje, najszybsza akcja, najpiekniejsze aktorki, najseksowniejsi aktorzy, najśmieszniejsze komedie, najwieksze dramaty. Po prostu ... najwięcej kina w telewizji. Codziennie premiera.

Filmbox Extra
Numer kanału: 605
Najnowsza oferta filmowa, prawdziwa uczta dla kinomana, ponad 400 filmów rocznie, największe hity, największe Gwiazdy, premiery telewizyjne, najlepsi aktorzy w najlepszych rolach.

Filmbox Family
Numer kanału: 606
Kanał filmowy dla całej rodziny - klasyka rozrywki dla wszystkich od lat 5 do 105, cudowne kreskówki, popularne seriale dla młodzieży, ulubione filmy familijne, szalone komedie, gwarancja najlepszej rozrywki dla wszystkich.

Filmbox Action
Numer kanału: 607
To kanał adresowany do miłośników kina. Prezentuje zróżnicowany repertuar – od kryminałów i filmów sensacyjnych przez westerny i obrazy katastroficzne aż po thrillery i horrory. Większość kontentu stanowią produkcje europejskie i amerykańskie, choć nie zabraknie także kina azjatyckiego, z bohaterami takimi jak Donnie Yen czy Sammo Hung. W ciągu dnia ramówkę wypełnią propozycje adresowane do młodszych odbiorców, wieczory natomiast zarezerwowane są dla dorosłego widza. Codziennie o 21:15 FilmBox Action zaprasza na tytuły takie jak „Uniwersalny żołnierz: reaktywacja”, „Transporter 3” i „Crank 2”. Po 23:00 na kanale emitowana jest erotyka w wersji soft. Poza filmami fabularnymi w programie FilmBox Action można znaleźć również seriale. 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez przerw reklamowych.

Stingray Djazz TV HD
Numer kanału: 608
Stingray DJAZZ to holenderski kanał muzyki kulturalnej skierowany na rynek europejski. Program obejmuje jazz, soul, gospel, blues i muzykę świata, taką jak reggae, tango i muzykę brazylijską.

Stingray Classica HD
Numer kanału: 609
Stingray Classica to najlepsze produkcje z całego świata w atrakcyjnym połączeniu z operą, koncertami, baletem, portretami i dokumentami nadawane 24/7. Kanał prezentuje słynnych dyrygentów, takich jak Sir Simon Rattle, Valery Gergieva, William Christie i Gustavo Dudamel. Stingray Classica pozwala cieszyć się pełną skalą występów scenicznych, takiech jak La Boheme, Otello, Aida, Swan Lake, Tosca, Zoroastre i Cosi fan tutte w zaciszu własnego domu. A wszystko to w najlepszej jakości obrazu i dźwięku Full HD z Dolby Digital Audio dostępnych już dziś! Wszystkie opery są zaopatrzone w napisy w języku angielskim lub francuskim.

Stingray iConcerts HD
Numer kanału: 610
Stingray iConcerts - to kanał muzyczno rozrywkowy, bez reklam, prezentujący przeboje muzyki współczesnej w formie koncertów. Można w nim obejrzeć i posłuchać mega gwiazdy, starannie wyselekcjonowane, najlepsze i największe hity wielu dekad. To jedyny kanał prezentujący wykonawców podczas wykonywania koncertów. Stingray iConcerts pokazuje najlepsze festiwale plenerowe i muzyczne spektakle. Stingray iConcerts to również filmy dokumentalne, ekskluzywne wywiady z gwiazdami muzyki pop rock, a wszystko to na jednym kanale, o każdej porze dnia i nocy.

Pakiet Canal + - 8 kanałów w jakości HD

Canal+ HD
Numer kanału: 700
CANAL+ to flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+ obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową dopełniają największe wydarzenia sportowe, w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA, Ekstraklasy, czy angielskiej Premier League, Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz inne prestiżowe rozgrywki sportowe – wszystko to opatrzone fachowymi komentarzami naszych ekspertów.

Canal+ sport HD
Numer kanału: 701
CANAL+ SPORT to kanał premium poświęcony bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność w kanałach nc+), Ligi Europejskiej UEFA, a także rozgrywki ligi angielskiej. Ponadto koszykówka NBA i WNBA oraz Euroliga, Liga Mistrzów piłki ręcznej EHF, Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz tenisowy Puchar Davisa i cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także Magazyny Sportowe.

Canal+ Film HD
Numer kanału: 702
CANAL+ FILM to kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ FILM to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie.

canal+seriale
Numer kanału: 703
CANAL+ SERIALE to kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale, bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału.

Canal+ Family HD
Numer kanału: 704
CANAL + FAMILY to kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ FAMILY to bogata oferta seriali i filmów familijnych, animowanych filmów dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

Canal+ 1 HD
Numer kanału: 705
CANAL+ 1 to specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu na CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ w CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu, nigdy nie będziesz spóźniony, bo zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial.

Canal+ sport 2 HD
Numer kanału: 706
CANAL+ SPORT 2 to kanał premium poświęcony bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność w kanałach nc+), Ligi Europejskiej UEFA, a także rozgrywki ligi angielskiej. Ponadto koszykówka NBA i WNBA oraz Euroliga, Liga Mistrzów piłki ręcznej EHF, Drużynowy Puchar Świata na żużlu oraz tenisowy Puchar Davisa i cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także Magazyny Sportowe.

Canal+ Dokument HD
Numer kanału: 707
CANAL+ Dokument To nowy i unikalny w swojej formule kanał dokumentalny przeznaczony dla osób, które są zainteresowane swoim rozwojem, sięganiem ponad przeciętność w swoim życiu, różnymi aspektami nowoczesnego świata, a także historią. Znajdziesz w nim m.in. filmy dokumentalne, które pokażą ludzi, którzy zmienili swoje hobby w dochodowy biznes, osiągneli swoje cele i marzenia mimo ogromnych trudności, odkryją, co jest niezwykłego w ludziach odnoszących sukcesy nie tylko materialne, ale i te związane z bogactwem intelektualnym i duchowym. Programy i filmy o tematyce historycznej odkrywając w pełnej krasie wspaniałe okresy i wydarzenia polskiej historii, będą inspiracją dla nas, żyjących we współczesnej Polsce.